6 הבעיות הנפוצות ביותר בתריס גלילה חשמלי

6 הבעיות הנפוצות ביותר בתריס גלילה חשמלי

אם תריס גלילה נכשל או שאינו עובד כראוי, עלול לגרום לבעיות חמורות עבור עסק או בעל בית. תריסי גלילה של חברתנו מתמודדים יום יום עם תיקון תריס חשמלי בעייתיים ונותנים שרות בכל גוש דן והסביבה מזה למעלה מ 20 שנה.

 

אך מהן הבעיות השכיחות ביותר בתיקון תריס חשמלי?

 

  1. עפר . האמינו שלא, הנושא הנפוץ ביותר עם תריסי גלילה נוטה להיות לכלוך במסילה. עפר, אבן ופסולת בפסים עלולים לגרום לחסימה של התריס. בדיקה וניקוי בדרך כלל עלולים לגרום לפתור בעיות אלה.

 

  1. מצב נזק / דלת . נזק לתריס הגלילה שלך יכול למנוע את פעולת הדלת בזמן שהיא נסגרת. כל נזק, כגון שקע או אבזם, שנגרם כתוצאה מנזק מקרי או וונדליזם עלול לגרום לבעיות חמורות בתריס הרץ על המסילה. ניתן לפתור בעצמך נזקים מסוימים, כגון שקעים קטנים שניתן לדפוק בעזרת פטיש. אך לבעיות גדולות יותר, עדיף תמיד להתקשר למומחה שלנו, שכן מהנדס מקצועי יצטרך לבדוק ולתקן את הבעיות עבורך.

 

  1. בעיות בשרשרת שחרור החירום. לכל תריסי הגלילה, בין אם ידניים או חשמליים, תהיה שרשרת שחרור חירום. נסה למשוך את זה כדי לראות אם התריס מתחיל לנוע. אם לא, יתכן שיש בעיה חמורה שמהנדס מוסמך יצטרך לתקן.

 

  1. חוסר כוח לגלילת התריס החשמלי . או שאובדן כוח מוחלט בתריס, מה שיגרום לכך שהתריס אינו פועל. לכן, ראשית בדוק שיש חשמל לתריס באם יש יתכן ובעיית מנוע.

 

  1. בעיות במנוע תריס הגלילה . גם אם הכוח מגיע לתריס, הבעיה עדיין עשויה להיות במנוע. או כשל במנוע, או אולי בעיה כמו התחממות יתר של המנוע עלולה לגרום לדלת להפסיק לעבוד – לפעמים באופן זמני, לפעמים לצמיתות. תן למנוע כמה דקות להתקרר ואז נסה שוב. אם זה עדיין לא עובד, זה יכול להיות תקלה מוטורית מוחלטת.

 

  1. קוד דלת שגוי. כן, אנו יודעים … אבל זו בעיה נפוצה שלדעת חלק מהאשמה היא אשם. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבקש מאנשים אחרים שיש להם גישה לתריס להודיע ​​לך על הקוד בו הם משתמשים. יכול להיות ששכחת את הקוד, או שאתה פשוט מקליד אותו בצורה לא נכונה. עם זאת, אם אתה משתמש בקוד הנכון והתריס עדיין לא עובד, זה בדרך כלל מוביל לבעיה חמורה יותר בלוח הקוד.
הבעיות השכיחות ביותר בתיקון תריס חשמלי
הבעיות השכיחות ביותר בתיקון תריס חשמלי

מה עלי לעשות אם יש לי בעיה בתריס חשמלי?

הדבר הראשון הוא לא להיבהל! אנו מתמודדים עם בעיות עם תריסים למעלה מ 20 שנה, וכמעט בכל המקרים נוכל לתקן את הבעיה באופן מיידי עבורך. התקשרו אלינו בטלפון: 052-5277774 לצורך תיקון תריסי גלילה לשעת חירום ואנחנו נגיע לנכס שלך כמה שיותר מהר. אם לא נוכל לתקן את הבעיה באופן מיידי, נודיע לך אילו חלקים נדרשים וננסה להפעיל את התריס באופן זמני בזמן שנקבל את החלקים הנכונים כדי לפתור את הבעיה.

 

ציון בעל העסק
לחצו לדירוג בעל העסק !
[סה"כ מדרגים: 2 ממוצע: 4.5]